Zemanovci v každé konzervě

Mám já to ale štěstí. Koukám v noci na NHL: MTL – BUF, kde můj Montreal dostává i díky Krejčímu a Chárovi v Buffalo čočku. Během přestávky přepnu na ČT1 a vidím, že si Bohdalka, která jako prominentní kulturnice za sociku nebyla podle poplyšákového soudu evidována u StB oprávněně, přizvala do svého pořadu „Hobby naší doby“ svého obdivovatele Dejdara, aby si tam trošku zavařil.

On, obouruční lempl, jak o sobě několikrát sám řekl v TV, tam učí národ jakýsi druh tortill. Tyto rádoby populární pořady nesleduji, ale je mi známo, že se tam naši kulturníci zvou vzájemně, aby si  přivydělali nějakou tu kačku. Jednou já tebe, podruhé ty mě. Zcela bez přihlédnutí k tomu, zda host k tématu má jakýsi background, nebo má naprosto vymeteno. Přiblblý smích nakonec všechno překlene. Lid to chce. A hodně snese. Si myslí čeští mediálníci.

V tomto případě mě ale zaujalo divně neúčelné spojení těchto dvou exklusivních a v posledních letech hustě propíraných Zemanových příznivců. Už tam chyběl jen krajku paličkující Hůlka. Pikantní mi to přijde zvlášť při vzpomínce, jak si stěžovávaly právě ty standardní parlamentní strany v éře oposmlouvy dua neusvědčených zločinců Klause a  Zemana, když zjistily v médiích veřejnoprávní služby shluk pravděpodobných Havlistů.

Zas je to o tom házení šutru a čistotě ducha.

Zdroj: ČT

 

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon.

Tagged with: , ,
Zasláno do Actor and Actress, Commentary, CT1, Elections, Media, Politics, President, SPOZ, StB, Television, Theatre

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2017
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 147 140 hits @ this blog
%d bloggers like this: