Prohlášení č.2

P O H O Ř E L E C ! Brno 2016

Kauza Pohořelec

PROHLÁŠENÍ

V Brně došlo k nezákonnému zásahu do vlastnického práva našeho klienta. Píše se rok 2016 a jsme svědky situace, že nějací úředníci a zastupitelé společně a nerozdílně se rozhodli bourat cizí majetek, stavby zapsané řádně a poctivě na listu vlastnictví, jako majetek soukromníka.
Objevují se informace, že posílení svými činy hodlají bourat a likvidovat i další stánky

jak našeho klienta, tak dalších osob. Obešli soud, obešli majitele, přes sociální sítě urážejí zemřelého bývalého majitele. Budeme hnát k odpovědnosti všechny, kdo dal podnět a souhlas k takovému jednání, kdo  mlčky souhlasí a nezabránil jim v totálním útoků na majetek, který jim neříká pane.

Probíhají složitá soudní jednání, i deset let trvající, a není to pouze naší vinou, jak tito nebezpeční lidé uvádějí, ale i neschopnosti politických představitelů se normálně a slušně dohodnout. To však tyto osoby nezajímá.

Obešli i zastupitelé města, stavební úřad a v jejich hlavách nazrál plán, jak…

View original post 361 more words

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Commentary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2016
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 370 hits @ this blog
%d bloggers like this: