Raníček

Pořad pro pitomá děcka a jejich ještě pitomější zploditele na téma přesunů většího počtu planetárních soukmenovců. Premiéra (originální texty) pořadu byla ráno v neděli 20. XI. 2016 na Twitteru @gee2er .

 

Vraťte se a pracujte. Poctivou prací nejvíce dokážete, jak můžete vidět jinde. Nejprve si ale zvolte nástěnkáře. Bez toho budete běhat v kruhu.

 

Když něco hezkého uděláte, tak my tam přiletíme a za NAŠE ceny si to koupíme. Když ne, tak vás trošku pobombardujeme, abyste měli motivaci.

 

Taky vám za NAŠE ceny dovezeme korálky a cingrlátka. Ne, zbraně vám sice prodáme, ale jen takové, kterými dostřelíte sotva na svoje hranice.

 

Kdyby to bylo dál, vy byste nám rozbíjely okna, vy kurvy špatný. Velkej šéf hrozně nerad průvan. Cítil by tak u kachny ten váš smrad, smradi.

 

Ale vy stejně dělat nebudete. Protože jste líní, až Bůh brání. Tedy, náš Bůh. Vy žádnýho nemáte, hovádka. Máte jen nějaký vobrázky kašpárků.

 

Boha, neznabozi, musíte hledat tam, jak svítí velké MALL. Tam je Bůh pro každého 24x7x52. Ve dne v noci. Tam vám přes NAŠE karty odpustí.

 

Pak pro vaši naději a naše pobavení probudíme ze sarkofágu bohyni Merkel. Ta vám zamotá šišku líp než horská dráha a nebo vašich 17 manželek.

 

Když ji poslechnete a přilezete sem se svými iPhony, co jsme vám vnutili za množstevní slevy, tak vás zavřeme, až zčernáte (ha-ha, vtípeček).

 

Těch tisíců idiotů od nás, co vám jezdí pomáhat, si nevšímejte. To je jen naše přebytečná spodina, co se potřebuje neustále zviditelňovat.

 

Do žádné strany je nevzaly, protože se jejich akademické tituly nevešly na vizitky, ani na dveřní cedule. Ztroskotanci. Už si aspoň myjí ruce?

 

Pokud potřebujete psychickou pomoc, můžeme vám poslat naše uspávače hadů. Hesla zní Zeman, Sobotka, Štěch, Fiala, Kalousek a máme i šlechtu.

 

Zdarma pošleme i TV seriály. Vychovají vám stejně kvalitní generace, jako máme my. My byli už i na měsíci, i když pořádně neumíme ani potraviny.

 

Tak barevní holci a kluky, mějte se. A polepšete se! Jinak vám to tam přeoráme, že se z toho poserete. Myslete palicema. Na život u nás nemáte!

 

Konec ranního vysílání pro děti Země a okolních planet. Jo, když o tom mluvíme, vy okolo si taky dávejte bacha. Našim rybjátam už auta nestačí.

 

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Africa, Amnesty, Articles, Asia, Capitalism, Citizen, Commentary, Communism, Democracy, Emigration, Environment, Ethics, Europe, Fight, Freedom, Fundamentalism, Gender, Grace, Greens, History, Human, Human Being, Human Rights, Islam, Justice, Law, Middle East, Military, Nature, Order, Poverty, Property, Racism, Religion, Rightists, Roman Catholic Church, Slavery, Socialism, Society, Unrest, World

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2016
Po Út St Čt So Ne
« čvn   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 830 hits @ this blog
%d bloggers like this: