Uherskobrodská střílečka jako nástroj mocenského souboje, ovšem veřejnoprávně a hlavně vyváženě

Proč debatovat s odborníky – pokud tady ještě vůbec nějací takoví jsou – když mohou beztrestně za TV daň žvatlat o ničem s profláknutým, naštěstí už opozičním, kašpárkem a místopředsedou (neuvěřitelné) Poslanecké sněmovny jenom proto, že jeho tlupa má municipalitu v názvu partaje? Navíc takové, která se prolnula kvůli korytům se stranou fackujícího katolíka a odborníka na vše od chemie, přes padáky až po finance, jehož souputní gauneři privatizovali / likvidovali jak zdravotnictví, tak především sociální systém napříč zemí.

Na webu ČT dočasně uveřejněné příspěvky / dotazy diváků jsou drobnou sondou do tývý populace, ale rovněž placených info-eskader úkolovaných marketingovými firmami, které bártrově úvěrují politické strany a jejich představitele, kupodivu nejen v předvolebním období. A slyšeli jste o tom někdy nějakou debatu od kavkohorníků? Těžko uslyšíte. Co kdyby zase někdy potřebovali zaměstnat, že? Kde jinde mohou tlučhubové pracovat, než při zlepšování obrazu korporátních ziskovek a vytírat oči platícím zákazníkům, v politice a nebo v marketingu? Kámoši, se kterými se toho tolik vypilo a vykouřilo, se přece neopouští ani v těžké době jízdy na skluzavce. Nakonec, je to přece dlouhodobá investice do lidských zdrojů.

— Upoutávka ČT —

Petr Gazdík (TOP 09 a STAN)

Po tragédii v Uherském Brodě a explozích v muničních skladech ve Vrběticích volají starostové po změně pravomocí v krizových situacích a lepší komunikaci s policií? (sic! Proč ten otazník? Strach ze žaloby, soudruzi?) Jak těsná by měla být jejich spolupráce v podobných případech. (sic! Copak, otazníčky došly?) Dnes večer v Hyde Parku s Petrem Gazdíkem, místopředsedou Poslanecké sněmovny a zastupujícím předsedou hnutí Top09 a Starostové a nezávislí.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Authorities, Citizen, Crime, CT24, CZE, Czech Television, Diary, Ethics, Human Rights, Hyde park, Law, Municipality, Offence, Parliament, Police, Politics, Regions, Society, STAN, TOP09, ZL-kr

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2015
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 474 hits @ this blog
%d bloggers like this: