Uherskobrodská střílečka jako nástroj mocenského souboje, ovšem veřejnoprávně a hlavně vyváženě

Proč debatovat s odborníky – pokud tady ještě vůbec nějací takoví jsou – když mohou beztrestně za TV daň žvatlat o ničem s profláknutým, naštěstí už opozičním, kašpárkem a místopředsedou (neuvěřitelné) Poslanecké sněmovny jenom proto, že jeho tlupa má municipalitu v názvu partaje? Navíc takové, která se prolnula kvůli korytům se stranou fackujícího katolíka a odborníka na vše od chemie, přes padáky až po finance, jehož souputní gauneři privatizovali / likvidovali jak zdravotnictví, tak především sociální systém napříč zemí.

Na webu ČT dočasně uveřejněné příspěvky / dotazy diváků jsou drobnou sondou do tývý populace, ale rovněž placených info-eskader úkolovaných marketingovými firmami, které bártrově úvěrují politické strany a jejich představitele, kupodivu nejen v předvolebním období. A slyšeli jste o tom někdy nějakou debatu od kavkohorníků? Těžko uslyšíte. Co kdyby zase někdy potřebovali zaměstnat, že? Kde jinde mohou tlučhubové pracovat, než při zlepšování obrazu korporátních ziskovek a vytírat oči platícím zákazníkům, v politice a nebo v marketingu? Kámoši, se kterými se toho tolik vypilo a vykouřilo, se přece neopouští ani v těžké době jízdy na skluzavce. Nakonec, je to přece dlouhodobá investice do lidských zdrojů.

— Upoutávka ČT —

Petr Gazdík (TOP 09 a STAN)

Po tragédii v Uherském Brodě a explozích v muničních skladech ve Vrběticích volají starostové po změně pravomocí v krizových situacích a lepší komunikaci s policií? (sic! Proč ten otazník? Strach ze žaloby, soudruzi?) Jak těsná by měla být jejich spolupráce v podobných případech. (sic! Copak, otazníčky došly?) Dnes večer v Hyde Parku s Petrem Gazdíkem, místopředsedou Poslanecké sněmovny a zastupujícím předsedou hnutí Top09 a Starostové a nezávislí.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Authorities, Citizen, Crime, CT24, CZE, Czech Television, Diary, Ethics, Human Rights, Hyde park, Law, Municipality, Offence, Parliament, Police, Politics, Regions, Society, STAN, TOP09, ZL-kr

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2015
M T W T F S S
« led   bře »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: