Československé primabaleríny v husté evropské omáčce

Inu Sparta. Jakmile Lafata nehraje, není o čem. Ono prorazit s nemarketingovými jmény jako Kadeřábek a Mareček, je komplikované. Proč si kluci nedají nějaká umělecká jména? Jeden by mohl být Kados, podle vzoru Ramos a druhý Marry, podle vzoru Messi. To by se na ty výsledky jinak koukalo. Šest vítězství ze šesti zápasů mají jen Rusáci. Pět pak Ukrajinci, Poláci a Rakušáci. Zajímavé. Čili žádní Němci, Angláni, Italové a nebo Španělé. Ti se především potí o fous výš a jejich národní druhý sled asi už nestíhá. Slovan Bratislava se sparťanskými kouči je rarita. Všechno prohrát a vstřelit jedinou branku se skóre 1-20, to není na ručník, ale na kulku. A ne jen jednu.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, CZE, Diary, Europe, Football, Prague, Slovakia, Sport

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2014
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 475 hits @ this blog
%d bloggers like this: