Československé primabaleríny v husté evropské omáčce

Inu Sparta. Jakmile Lafata nehraje, není o čem. Ono prorazit s nemarketingovými jmény jako Kadeřábek a Mareček, je komplikované. Proč si kluci nedají nějaká umělecká jména? Jeden by mohl být Kados, podle vzoru Ramos a druhý Marry, podle vzoru Messi. To by se na ty výsledky jinak koukalo. Šest vítězství ze šesti zápasů mají jen Rusáci. Pět pak Ukrajinci, Poláci a Rakušáci. Zajímavé. Čili žádní Němci, Angláni, Italové a nebo Španělé. Ti se především potí o fous výš a jejich národní druhý sled asi už nestíhá. Slovan Bratislava se sparťanskými kouči je rarita. Všechno prohrát a vstřelit jedinou branku se skóre 1-20, to není na ručník, ale na kulku. A ne jen jednu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, CZE, Diary, Europe, Football, Prague, Slovakia, Sport

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2014
M T W T F S S
« lis   led »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: