Pozoruhodný konec qalifikačního fotbalového zápasu

Dánsko – Portugalsko | 0-1 | 90+5.‘ Ronaldo | Rozhodčí: Brych (Německo)

Je signalizováno, že Brych bude nastavovat 5 minut. V 92.‘ pak odpískal Ronaldovi údajný faul před portugalskou šestnáctkou a po následující strkanici navíc Ronaldovi dal první žlutou kartu zápasu. Zjevně rozčílený Portugalec se jen obtížně zklidňoval a vracel se ke hře. Pak uprostřed hřiště Brych odpískal proti domácím dva neexistující fauly na útočící Portugalce. Asi jako kompenzaci.
Přesně deset sekund před vypršením páté minuty nastavení si Ronaldo naskočil na centr zprava a hlavou napříč brankou zavěsil do levého horního rohu. Brych po portugalských oslavách nechal provést výkop a všichni, včetně hráčů čekali, že po pár sekundách ukončí zápas. Hrálo se však téměř další dvě minuty. Jak na to německý soudruh přišel, nikdo netuší. Naštěstí brankář Kasper Schmeichel, který si agilně přiběhl do šestnáctky hostí zaútočit, svoji šanci neproměnil a nevyrovnal. Pak nastal konec. Přítomní diváci tam ale možná pískají ještě teď. Portugalci na podivného arbitra a Dánové asi na všechny.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Denmark, Diary, Football, Germany, Portugal

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2014
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 475 hits @ this blog
%d bloggers like this: