Něco z fotbalové soboty očima lopaty života

Aleš Lewicki | Můj osobní soukromý tip – Wagner a Ďuriš se nesmáli dostatečně nahlas a dlouho fórům, kdy Horváth stahuje trenky spoluhráčům v jídelně, nebo leze po čtyřech a předvádí psa, tak zašel za Adolfem, že takové suchary v Plzni nechce a hodí nějaký čenž s Boleslaví – Uhrina bych z toho určitě nepodezříval, tomu nedovolili ani zveřejnit nominaci na zápas, když by s ní vepřík nesouhlasil… [idnes]

Arsenal dal mezi 33.‘ – 36.‘ tři banány na území třetí Aston Villy a je už čtvrtý. Jistě, právě proto, že Rosa se odlepil od lavičky až 12′ před koncem . Za to Pool, to só dárečci. HSV doma dokázal eliminovat Bayern a 0-0 je jako vítězství. Snad to konečně bude i start tabulkového vzestupu v blízké budoucnosti.

Při procházení výsledků jsem se slušně doběhl s Realem. Koukám jak vrána, že RMA prohrál v Coruni 2-0 a slavím. Za pár desítek sekund jsem konečně pochopil, že na konci to je sněhulák a RMA vyhrál venku 2-8. Veselá příhoda z natáčení a nebo stáří je sviňa?

Samozřejmě jsem v sobotním podvečeru nemohl chybět na ZBR-LIB | 1-0 |. 20′ před mačem začalo lít jak z velké konve a vydrželo to dýl než 1/2 h. Takže jsem vyzkoušel nejen svůj značkový apparel, ale i novou dlouhou žlutou pláštěnku. Dobře jsem koupil. Hra na terén docela slušná a Sparťan Sýkora je darem. Pokud ho na Letné nez:::urví, z toho kluka něco bude. Když už nic, tak aspoň drahý zboží.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Diary, Events, Football, Sport, Zbrojovka Brno

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2014
M T W T F S S
« srp   říj »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: