Merenda s míčem kopaným

Nakonec se zjistí, že Neymarovi nic není a bude hrát. Obecně k MS musím říct, že jsem viděl skoro všecko. Byl jsem hodně zvědavý na FRA a BEL, standardně "jako fandím" BRA. Popravdě, všichni só mi ukradení. Současná BRA na mě působí tak nesympaticky, že mě ani nebaví. Všichni hráči só vlastně stejní. Je úplně jedno, jestli jde o FRA a nebo o CHILE. FRA měla vždy zvládnutou techniku jak staticky, tak v plném běhu. Nejen včera se tam ale ta kohoutí parta motala jak nudle v bandě. Černoušek "na hrotu" tam byl jen namalovanej a dal bych mu s klidem měsíc na Ďábelských ostrovech v okovech. Simulují téměř všichni. A když nesimulují, tak se pořád něčemu okatě diví, dohadují se s černýma sviněma a nebo rovnou strkají a škrtí protihráče. Navíc se každou chvíli navzájem ošahávají jak teplí bratři v triku. Rozhodčí só za úplný kašpary a verdikty rozdávají způsobem, aby naštvali všechny vlajky "tak nějak stejně". Pravidla – nepravidla. Prý sportovní high society. Se svým neustálým poklekáváním a pohledy k nebesům spíš funny bunnies.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Diary, Football, Sport

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2014
Po Út St Čt So Ne
« čvn   srp »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 474 hits @ this blog
%d bloggers like this: