CZE – AUT 1-2 | Jak si šli kapříci zaplavat na Hanou

Moc se mi líbilo, jak před zápasem všichni odborníci žvanili o nutnosti výhry, ale současně o tom, že o výsledek nejde. Jde o kvalitu hry. Vyzkoušet si to. A hned zase, že repre už potřebuje vyhrát. Nakonec se podle mě jako obvykle nepodařilo ani jedno. Hra v první půli byla úplná trága, ale protože jsme vyrovnali nádhernou akcí s ještě krásnějším banánem, nadšení teklo jako řeka. Pak prohrajeme, hra ani v druhé půlce nikde, jen vlastně náhoda něco umožnila a všichni řičí u mikrofonů o tom, jak to bylo pěkné. Blbec Daněk dokonce prohlásí: "Pro mě to byla remíza." Kozohorskýho nepočítám, protože dement, který řekne před úvodním hvizdem, že v týmu jsou hlavně Sparťani a S-L-Á-V-I-S-T-I, mně nestojí ani za slinu. Takže kluci só zas všici hodně spokojení. Možná jim hradní houba dá i nějaké to vyznamenání za budování vlasti. A tak hurá do kvalifikace. Tam se zas budou ti stejní svorně divit, že fotbal je rychlá hra s kombinací, střelbou z dálky a dokonce že gólmani chytají i centry před pětkou.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Austria, CZE, Diary, Europe, Football, Notice, Sport

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2014
M T W T F S S
« kvě   čvc »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: