Zglobalizovaná záruka

Představte si firmu, která má více než stodvacetiletou tradici ve výrobě snadno identifikovatelných technických výrobků pro osobní potřebu člověka. Je navíc tak vynikající ve všech částech svojí činnosti, že vlastní nejen patenty, ale dlouhodobě se jí daří zachovat prvotřídní kvalitu svých celosvětově distribuovaných výrobků. Je totiž plně schopna kontrolovat výrobní proces. To vše společně jí umožní dodávat svoje výrobky s doživotní zárukou. Už držení výrobku kdekoliv na světě vás jako zákazníka opravňuje reklamovat.

Výrobky samozřejmě nejsou levné. Zákazník platí za výjimečnost technologie, design modelů a samozřejmě i za značku. Přesto se šťastně usmívá. Za svoje tvrdé peníze dostává zvonivou funkční krásnotu, doplněnou tvrdou kvalitou s hvězdičkou, která je prověřena desetiletími. Navíc v případě havárie je na konci tmavého tunelu připravena bezpečná skluzavka s přistáním do měkké peřiny doživotní záruky. Vznikají trvalé rodinné vztahy se značkou, předávané z generace na generaci. Dokonalé.

Přichází globalizace s přelidněným Východem, kde jednotlivec neznamená mnoho a je i tak ohodnocen. A to jak za produktivního věku, tak po smrti. Pohřební humbuk se záplavou cingrlátek k tomu nemá mnoho co říci. V síti prodejců ZNAČKY se objevuje nově pojatá záruka. Tam jsem text také zcizil a anonymizoval. Smysl sdělení ovšem zůstal nezměněn.

Záruka

Změna záručních podmínek a podmínek pozáručního servisu u výrobků ZNAČKY.

V důsledku změn na globální úrovni bude s platností od 1. X. 200X celoživotní záruka na VÝROBKY ZNAČKY nahrazena zárukou mezinárodní. Znamená to, že na všechny VÝROBKY ZNAČKY zakoupené ke dni 1. X. 200X a dále bude poskytována záruka na dobu tří let od data zakoupení. Záruční lhůtu si můžete prodloužit o další dva roky, pokud svůj VÝROBEK registrujete na internetové adrese www.ZNACKA.com.

Na výrobky, které jste zakoupili před tímto datem, se stále vztahuje celoživotní záruka.

Vzhledem k této změně dochází od 1. X. 200X i ke změně podmínek záručního a pozáručního servisu:

V případě každé reklamace uplatněné v rámci záruky budete požádáni o doložení dokladu o koupi výrobku. Tímto dokladem může být řádně vyplněný záruční list nebo účtenka/doklad s datem nákupu a popisem výrobku.

Pokud doklad o koupi nedoložíte, nemohou se záruční podmínky na reklamaci vztahovat.

Prodej náhradních dílů se omezí pouze na ČINNOU ČÁST VÝROBKU.

Ceny za servis a opravy, na které se záruka nevztahuje, budou účtovány podle nového ceníku servisních úkonů a oprav.

To jde ruku v ruce i se zvýšením procentního zastoupení nízkocenových modelových řad výrobků. Proč bych měl mít dál zájem upřednostňovat tuto ZNAČKU? Už je v řadě mnohých. Zase zvítězila ekonomika zprůměrovaného průměru a systém buzerace zákazníka na všechny časy a nikdy jinak. Zastavte! Už vystupuji.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2013
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 474 hits @ this blog
%d bloggers like this: