Jan Urban: Nagyová – Nečas – Randák aneb Estébáci v nás

Jana Nagyová má před zákonem pouze rovné postavení se všemi ostatními občany České republiky. Je ovšem navíc státním zaměstnancem, a proto neexistuje jediný zákonný důvod k utajování jejího platu a odměn, placených z veřejných prostředků. Právě proto se těmto prostředkům říká „veřejné“. Naopak – utajování těchto skutečností je otevřeně nezákonné. Zvůle premiéra a Úřadu vlády, který trestní oznámení na generála Randáka podal, si ale ze zákona moc nedělá. To, že státní zastupitelství a policie dokážou v identickém skutku ukuchtit takto rozdílné hodnocení, patří do totalitní historie, ale nemá nic společného s demokratickým právním státem.

Je, bohužel, pouze na vkusu premiéra Nečase, zda a proč dosazuje svoji milenku do hodnotících komisí ve výběrových řízeních, jako, například, pro výběr generálního ředitele lesů ČR, nebo proč z ní udělal jednoho z nejdůležitějších „vyjednávačů“ uvnitř ODS. Žádnou odbornou kvalifikaci, přinejmenším na zastupování zájmu státu a jeho občanů pro první jmenovanou delegovanou funkci, určitě nemá.

Komunistický násilnický bachař Vondruška nastupuje do krajského zastupitelstva. Ve třech krajích KSČM vyzvedla do funkcí radních bývalé agenty nebo politruky. Petr Nečas je v klidu. Největší nepřítel je přece Karel Randák, a policie i státní zastupitelství v tomto případě stále ještě ochotně poslouchají. A paní Nagyová bude ráda.

Jan Urban: Nagyová – NečasRandák aneb Estébáci v nás @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , , ,
Zasláno do Jan Urban, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2013
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: