Bonus program – Dáreček od české spořitelničky

Dobrý den,

chtěl bych vám gratulovat, jak dobře znáte svoje zákazníky. Jsem opravdu asi poněkud pomalejší a tak mi téměř celých deset minut trvalo pochopit, kam nejlépe umístit dnes v rámci Bonus programu doručené rádio Roadstar. Do popelnice.

Ani jeden z ovladačů neznal přesně svoji práci a nebylo možné naladit ani jednu stanici, kterou by byl přístroj schopen delší dobu udržet. Můj vedle stojící patnáctiletý rádio/CD/magnetofon Panasonic to zvládal u desítek stanic bez sebemenšího zaváhání. Pokud se už z toho vašeho zázraku techniky linul nějaký zvuk, pohnutí otočným ovladačem hlasitosti o zlomek úhlové sekundy, zvyšovalo/snižovalo intenzitu hluku po exponenciální křivce, takže ji nebylo možné upravit na přijatelnou hodnotu. O kvalitě reproduktoru nemá cenu debatovat.

Reklamací a zasíláním předmětu zpět se nehodlám zdržovat, ale snad vás zaujme alespoň tato emailová informace.

Všem v ČS přeji podobně příjemný den. Pozdravuji i soudruhy v Rakousku.


Petr

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Complaints, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2013
M T W T F S S
« úno   dub »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: