Eugen Korda: Choďte do prdele, alebo prečo by som volil Schwarzenberga

Konferencia v Primaciálnom paláci sa po niekoľkých hodinách skončila. Karel Schwarzenberg vyšiel na chodbu, kde ho obklopil húf novinárov. A kdeže som bol dostatočne drzý, hneď som na neho vypálil s otázkou na Becherovku [1, 2, 3, 4, 5]. Vo svojej naivite som sa domnieval, že začne v najsledovanejšej českej televízii obhajovať svoje vlastnícke práva. Karel Schwarzenberg sa však na mňa pozrel s takým „šľachticky pohŕdavým“ pohľadom a povedal: „Děte s tím majetkem do prdele. Tady se hroutí demokracie a vy se mne ptáte na takovou krávovinu.“ Tak práve pre tento jeho postoj by som ho volil.

Eugen Korda [1]: Choďte do prdele, alebo prečo by som volil Schwarzenberga @ týž

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do CZE, Elections, Eugen Korda, History, Politics, President, Quotes, Slovakia, Tyzden.sk

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: