I podruhé říkám vaší suplice: Ani náhodou!

I kdybyste mi psal každý den. Já se letošní zprofanované volby účastnit nebudu. V tomto případě totiž pro mě neexistuje menší zlo. Rozhodování bylo jen mezi tím, jestli se zaprasím a nebo ne. Nezaprasím.
Navíc ani nebudu pak držet hubu z důvodu, že jsem nevolil, jak nabádají kandidátními týmy organizovaní našeptávači v hlavních mediálních proudnicích. Budu dál veřejně rýt do zvoleného prasáckého bolševika a nebo nějakého jiného, omylem povýšeného kolaboranta. Nikdo jiný tam sedět totiž nebude. Mohu vám zaručit jediné. Nebude tam sedět díky mně.

P.S.
Mimochodem, ten text je strašný. Spousta manipulujících vyjádření o vaší činnosti ve státní službě. Konkrétní protiargumenty nemám potřebu opakovat. Jste definitivně škrtnutý.

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Diary, Elections, Notice, Politics, President, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: