Vladimír Just: Volíte-li Zemana, ničemu se pak nedivte!

Jenže tady, ač to rozum dosud odmítá akceptovat, všechno svědčí o velmi černé diagnóze. Zdá se, že naše společenství – nebo alespoň jeho představitelé, vybíraní průzkumníky preferencí – onemocnělo ztrátou paměti. Národu s vygumovanou pamětí se lépe vládne. Zvláště, když návdavkem trpí kolektivní schizofrenií: tentýž národ, který nadává na kmotry, šibaly, velrybáře, tuneláře a mafiány, věnuje zároveň nejvyšší přízeň někomu (pokud průzkumy nelžou), kdo tomu všemu u nás pomáhal na svět. Kdo je osobně spjat s nejtemnějšími stránkami polistopadových poměrů, a kdo se tyto stránky snažil dokonce institucionalizovat na věčné časy hanebným podvodem na demokracii – opoziční smlouvou! Tentýž národ, který dvacet let brblá proti politické korupci, dává (pokud průzkumy nelžou) nejvyšší přízeň protagonistovi modelového příběhu korupce v nejvyšších patrech politiky, jímž byla tzv. BAMBERSKÁ AFÉRA, to už si hrome nikdo z vás, co ho chcete volit, nepamatuje?

Kvůli tomuto odhalení, že totiž tehdejší premiér je notorický lhář, musel mj. skončit v ČT nezávislý investigativní pořad NADORAZ!

A to už přátelé nevíte, že nejbližším spolupracovníkem vašeho kandidáta je komunistický armádní papaláš, který nabízel zkoprnělému vedení KSČ v listopadu 1989, že jako velitel tankové divize ve Slaném převálcuje vás či vaše rodiče, demonstrující na Václaváku, těžkou obrněnou technikou? A že tento plukovník Zbytek už vlastně prezidentem je, zatím jen prezidentem klubu přátel Ruska, hájícího zájmy putinovsjého samoděržaví v naší zemi – a proto se ne náhodou ocitl i v hledáčku BISky?

A jak můžete nadávat na kmotry, a zároveň preferovat polistopadového kmotra kmotrů, dalšího nejbližšího spolupracovníka vaší ikony, stratéga její kampaně a českého zástupce nejmocnější ruské naftařské firmy, spolufinancující opulentní prezidentskou kampaň?

Vladimír Just: Volíte-li Zemana, ničemu se pak nedivte! @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do 17.11.1989, Commies, Communism, Democracy, Elections, History, KGB, President, Quotes, Socialism, SPOZ, StB, Vladimír Just, ČSLA

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: