Vladimír Just: Nedejme se – obalamutit

Důrazně upozorňuji na dezinformační kampaň (bohužel ji podléhají i mnozí slušní, ale důvěřiví lidé), kterou vedení ČT, včetně tiskové mluvčí ředitele i pánů Dvořáka a Kubici, rozvinulo poté, co se k nim donesla silná vlna protestů z řad odborné veřejnosti a akademické obce proti faktickému zrušení cyklu Nedej se / Přidej se. Cíl, zrušení stávající podoby establishmentu nepohodlného pořadu zůstává nezměněn, pouze jsme svědky náhlé změny strategie.
Zákaz je maskován tím, že má být (což původně nebylo v plánu) uchován název a do budoucího týmu přizváni někteří z bývalých tvůrců,, ale pod stejnou vinětou chystají nám bohužel servírovat úplně jiný drink: nový, "hlubší", tzv. dokumentární formát. Do médií pouští vedení ČT nepravdivé a mlhotvorné zprávy, že se Nedej se neruší a nikdy ani na vteřinu rušit nemělo, prý je to vše jen vylhaná poplašná zpráva nás, notorických kverulantů a, řečeno s p.prezidentem, "zpochybňovačů". Fakta jsou ovšem fakta.

Vladimír Just: Nedejme se – obalamutit @ blg

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Czech Television, Quotes, Resistance, Television, Vladimír Just

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
M T W T F S S
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: