Vladimír Just: Nedejme se – obalamutit

Důrazně upozorňuji na dezinformační kampaň (bohužel ji podléhají i mnozí slušní, ale důvěřiví lidé), kterou vedení ČT, včetně tiskové mluvčí ředitele i pánů Dvořáka a Kubici, rozvinulo poté, co se k nim donesla silná vlna protestů z řad odborné veřejnosti a akademické obce proti faktickému zrušení cyklu Nedej se / Přidej se. Cíl, zrušení stávající podoby establishmentu nepohodlného pořadu zůstává nezměněn, pouze jsme svědky náhlé změny strategie.
Zákaz je maskován tím, že má být (což původně nebylo v plánu) uchován název a do budoucího týmu přizváni někteří z bývalých tvůrců,, ale pod stejnou vinětou chystají nám bohužel servírovat úplně jiný drink: nový, "hlubší", tzv. dokumentární formát. Do médií pouští vedení ČT nepravdivé a mlhotvorné zprávy, že se Nedej se neruší a nikdy ani na vteřinu rušit nemělo, prý je to vše jen vylhaná poplašná zpráva nás, notorických kverulantů a, řečeno s p.prezidentem, "zpochybňovačů". Fakta jsou ovšem fakta.

Vladimír Just: Nedejme se – obalamutit @ blg

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Czech Television, Quotes, Resistance, Television, Vladimír Just

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: