Peter Zajac: Prezident Gašparovič

Jak jsou si všechny ty dlouhodobě připravované bolševické kádry, třebas nyní pod hlavičkou všelijakých jakoby pravicových, konzervativně-národoveckých vlajek, podobné. Stejné školy a učitelé se nedají tak lehce kamuflovat. Jak je vývoj v obou státech po ‚administrativním‘ rozdělení i po dvaceti letech více méně totožný. Typově blízké figury, tahy podle stejných vzorců. A samozřejmě, vzájemně dobří přátelé. S podobně intelektuálně vybavenou smečkou ‚věrných‘ za patami.

Podstatu rozhodnutia prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča nevymenovať Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora pomenoval v spleti hlasov ústavný právnik Jozef Vozár: „Od Mečiarových amnestií nebolo právo takto brutálne poprekrúcané a pošliapané. Pri takomto výklade práva sa ´legálne´ zbavíme kohokoľvek, kto nevyhovuje mocným tohto štátu.

Na fakte, že Ivan Gašparovič ako prezident republiky len deň po tom, čo sa v novoročnom prejave domáhal pre Slovensko väčšej spravodlivosti, svojím rozhodnutím spravodlivosť brutálne prekrútil a pošliapal, to nič nezmení. Ivan Gašparovič nám pripomenul, na čo by už mnohí radi zabudli. Že svojím dnešným rozhodnutím definitívne potvrdil rolu kľúčového spolutvorcu mečiarizmu a jeho tradície.

Brepty, športové vášne, drganie vo výťahu, to všetko sú len malebné poltóny na osobnom portréte Ivan Gašparovič. Toto je jeho pravá prezidentská tvár.

Peter Zajac [1]: Prezident Gašparovič @ týž

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Commies, History, Peter Zajac, Quotes, Slovakia, StB, Tyzden.sk

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: