Peter Zajac: Prezident Gašparovič

Jak jsou si všechny ty dlouhodobě připravované bolševické kádry, třebas nyní pod hlavičkou všelijakých jakoby pravicových, konzervativně-národoveckých vlajek, podobné. Stejné školy a učitelé se nedají tak lehce kamuflovat. Jak je vývoj v obou státech po ‚administrativním‘ rozdělení i po dvaceti letech více méně totožný. Typově blízké figury, tahy podle stejných vzorců. A samozřejmě, vzájemně dobří přátelé. S podobně intelektuálně vybavenou smečkou ‚věrných‘ za patami.

Podstatu rozhodnutia prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča nevymenovať Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora pomenoval v spleti hlasov ústavný právnik Jozef Vozár: „Od Mečiarových amnestií nebolo právo takto brutálne poprekrúcané a pošliapané. Pri takomto výklade práva sa ´legálne´ zbavíme kohokoľvek, kto nevyhovuje mocným tohto štátu.

Na fakte, že Ivan Gašparovič ako prezident republiky len deň po tom, čo sa v novoročnom prejave domáhal pre Slovensko väčšej spravodlivosti, svojím rozhodnutím spravodlivosť brutálne prekrútil a pošliapal, to nič nezmení. Ivan Gašparovič nám pripomenul, na čo by už mnohí radi zabudli. Že svojím dnešným rozhodnutím definitívne potvrdil rolu kľúčového spolutvorcu mečiarizmu a jeho tradície.

Brepty, športové vášne, drganie vo výťahu, to všetko sú len malebné poltóny na osobnom portréte Ivan Gašparovič. Toto je jeho pravá prezidentská tvár.

Peter Zajac [1]: Prezident Gašparovič @ týž

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Commies, History, Peter Zajac, Quotes, Slovakia, StB, Tyzden.sk

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
M T W T F S S
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: