0-7

Naštěstí jsem viděl jen šoty. Ale je to přesně završení, které se dalo odvinout z prvního zápasu. Je to opakovaně podobný vzorec. Hrají hrozně od začátku turnaje, ale zaříznout je adekvátní kritikou, to se jaksi nesluší. Pak přijde pár úspěchů, kdy něco vyjde, aniž by někdo dokázal vysvětlit, jak je to vůbec možné a tak se básní o typické hravosti a technice české školy. Jak jinak. Protože, my jsme prostě jedineční. Pak se udělá další klopýtavý krok o schod výš a je tady zúčtování.
Když se uspěje, je to spravedlivý úspěch vyspělého mužstva, které je samozřejmě takticky na výši a navíc má ještě mnoho úspěchů před sebou.
Když ne, systém turnaje je krutý, rozhodčí nás moc vylučovali a nebo málo na druhé straně.
0-7 není prohra. To je lynč. Snad ještě před odbavením pro cestu domů se celý realizační tým vzdal funkcí bez obvyklého trapného odkazu na potřebnost nějaké následné, nejlépe letně prázdninové, hluboké analýzy. Po 0-7 se střílí z kulometu a nešťourá se nikam chirurgickým nožíkem, soudruzi.

Zdroje: idn | spr | akt

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Ice Hockey, Sport

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,227 hits @ this blog
%d bloggers like this: