Martin Fendrych: Bém, Peake a Nečas – funguje to

Český stát se nemění. ODS pilně podporuje mimo jiná esa třeba Pavla Béma, který má už skoro rok pozastavené modré členství. Právo dnes píše, že se bývalý pražský primátor chce do strany vrátit a že jsou tomu někteří kolegové-ódéesáci upřímně nakloněni.

Není divu. Bém sice má na krku tunel Blanka, opencard a další megamaléry, sice jsme četli přepisy jeho hovorů s kmotrem Janouškem, kde se s ním dohaduje o kšeftech Prahy, ale tím to haslo. Police nic nedokázala. Dokonce ani nevíme, jestli ony děsivé záznamy dialogů unikly z BIS, nebo ne. Systém nefunguje. Nefunguje pro nás. Ale pro Béma, Peake a Nečase funguje perfektně.

Martin Fendrych: Bém, Peake a Nečas – funguje to @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2012
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,742 hits @ this blog
%d bloggers like this: