MUDr. Martin Konečný, psychiatr: Klaus není můj prezident

V prezidentský úřad samozřejmě věřím. Mám za to, že Václav Klaus přinejmenším ve druhém volebním období získal funkci nečestným způsobem. Jestli ne protizákonným, tak nečestným určitě. Všichni viděli průběh volby. Je ostudou současné politické reprezentace, že se nikdo nevzepřel způsobu té volby, který byl nečestný. Nebylo možné zjistit, jestli nebyl také protizákonný, protože nikdo nepodal ústavní stížnost. Václav Klaus pro mě není prezident, ale člověk, který vykonává funkci prezidenta. Právě proto zůstává prezidentská funkce nedotčená. Protože on není prezidentem, on se jen nečestně zmocnil funkce.

MUDr. Martin Konečný [1], psychiatr: Klaus není můj prezident @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do CZE, Politics, President, Quotes, Týden

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2012
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,739 hits @ this blog
%d bloggers like this: