Vlevo, zpátky ni krok!

Cedule jako kráva vpravo, navíc doplněná blikajícím výstražným světlem, ale český idiot nedbá. Vyhodí směrovku do leva a klidně se postaví do levého odbočovacího pruhu. Tunel ho zřejmě magicky přitahuje. Svítí červená, on čumí a čeká. Vlevo blízko před sebou může vidět další jasné značení, že vjezd do tunelu je uzavřen. Dokonce značku zákazu vjezdu všech vozidel v obou směrech. Nezájem. Pořád doufá ve svou zelenou.
Když se k němu přiblížíte a pohlédnete do jeho buranského xichtu, zapochybujete, jestli něčemu takovému vůbec pomáhat. Ale pak vám to nedá a konáte. Pokud si myslíte, že se dočkáte nějakého vděku, mýlíte se. Čecháček je nasranej, že nemůže tam, kam se mu zachtělo. Nepochopitelně i na vás. Asi proto, že jste ho probudili z nadějného snu. Typické pro dnešní dobu. Bolševická gubernie jako z Ladových obrázků.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Brno, CZE, Diary, Law, Offence, Traffic Offences and Accidents, Zabovresky

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2012
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,742 hits @ this blog
%d bloggers like this: