Martin Fendrych | KSČM: Zadrátovat zase hranici!

Dnešní citát je primárně určen těm nedovzdělaným českým idiotům, co si nevidí ani na špičku nosu a hlásají na webových fórech, že ‚komouši jsou už nezajímavé figurky, od kterých nic nehrozí‚.

Předesílám, že mi bolševici zabili oba dědečky, mého otce zavřeli na půl roku do vazby bez udání důvodu (ve skutečnosti odmítl spolupráci, kterou mu nabídla komunistická tajná policie), zničili mu kariéru právníka a další členy naší rodiny pronásledovali po celou dobu totality. Já si užíval jen výslechů pilné StB. – To se pak rozhovor s kovaným komárem, který sloužil u pohraniční stráže a čtyři roky tam dělal politruka, poslouchá dost těžko. Zvlášť když se ten muž stal náměstkem hejtmana pro školství. To je zlý sen.

Martin Fendrych | KSČM [1]: Zadrátovat zase hranici! @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 17.11.1989, Commies, Elections, Governor, History, KSČ, KSČM, Martin Fendrych, Politics, Quotes, Resistance, StB, Týden

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2012
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: