Knížecí suplika

U mě to kníže máte nahnuté především ze tří důvodů, i když jsem lapal po dechu i u mnohých Vašich nedůvtipných bonmotů, kterým se mohou smát možná tak nějaké šestnáctileté novinářské elévky:

  • kvůli způsobu ‚řešení‘ čunkiády [1],
  • kvůli způsobu, jakým jste opustil Stranu zelených po té, co se nedostala do sněmovny a založil tu katastrofální hrůznost pod názvem TOP 09 se zcela příšernými ministry a osobami v druhém sledu, které určitě ještě vyplavou,
  • nejen kvůli své podpoře, ale dokonce spřáhnutí se s něčím takovým, jako je Miroslav Kalousek, alias chemický pokladník a fackující katolík.

Sice nelituji, že jsem podepsal petici na Vaši podporu a na protest proti urážkám, kterými Vás před nástupem do funkce ministra ZV častoval s drzostí sobě vlastní současný hradní tatrman, ale abych Vás volil na jeho místo, to po mně nikdo nemůže vážně chtít. A to přesto, že jiného vhodného kandidáta v tomto obskurním bolševickém panoptiku opravdu nevidím. Zřejmě si tuto od základu podivnou volbu budu muset nechat ujít. Pokud bych totiž volil, byl bych umazaný jako to čuně.

P.S., 29.10.2012 – A máme tady hned další důvod.

Banka zvýhodnila prezidentské kandidáty. Podmínky tají. @ akt

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Diary, Elections, Notice, Politics, President, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: