Knížecí suplika

U mě to kníže máte nahnuté především ze tří důvodů, i když jsem lapal po dechu i u mnohých Vašich nedůvtipných bonmotů, kterým se mohou smát možná tak nějaké šestnáctileté novinářské elévky:

  • kvůli způsobu ‚řešení‘ čunkiády [1],
  • kvůli způsobu, jakým jste opustil Stranu zelených po té, co se nedostala do sněmovny a založil tu katastrofální hrůznost pod názvem TOP 09 se zcela příšernými ministry a osobami v druhém sledu, které určitě ještě vyplavou,
  • nejen kvůli své podpoře, ale dokonce spřáhnutí se s něčím takovým, jako je Miroslav Kalousek, alias chemický pokladník a fackující katolík.

Sice nelituji, že jsem podepsal petici na Vaši podporu a na protest proti urážkám, kterými Vás před nástupem do funkce ministra ZV častoval s drzostí sobě vlastní současný hradní tatrman, ale abych Vás volil na jeho místo, to po mně nikdo nemůže vážně chtít. A to přesto, že jiného vhodného kandidáta v tomto obskurním bolševickém panoptiku opravdu nevidím. Zřejmě si tuto od základu podivnou volbu budu muset nechat ujít. Pokud bych totiž volil, byl bych umazaný jako to čuně.

P.S., 29.10.2012 – A máme tady hned další důvod.

Banka zvýhodnila prezidentské kandidáty. Podmínky tají. @ akt

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Diary, Elections, Notice, Politics, President, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
M T W T F S S
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: