To musíš dělat na půdě poslaneckého klubu, vole!

Po včera zveřejněném zaimunitování [1] Bártova veřejně věcného poskytování bezúročných půjček na půdě poslaneckého klubu Parlamentu ČR Nejvyšším soudem ČR by asi nepřekvapil ani případný poslanecký přílepek k zákonu týkajícího se primárně třeba maximální povolené hlučnosti tramvajových souprav při stoupání kolejové trati sídlištěm s počtem obyvatel nad pět tisíc, že půjčka s úrokem do výše sta procent jistiny je považována na půdě poslaneckého klubu za bezúročnou. Dá se možná čekat i boom coffee shopů v poslaneckých klubech s kvalitní travkou. Bude proto třeba asi v každém poslaneckém klubu vybudovat výdejní okénko přímo na ulici. Stěna bude ovšem bombírovaná do nitra budovy, aby i pouliční nakupující nebo žadatel o bezúročnou půjčku stál z právního hlediska bezpečně už na půdě poslaneckého klubu. Nahý – oblečený, pěšky – na voze, obutý – bos. Tady je tak krásně.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
M T W T F S S
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: