To musíš dělat na půdě poslaneckého klubu, vole!

Po včera zveřejněném zaimunitování [1] Bártova veřejně věcného poskytování bezúročných půjček na půdě poslaneckého klubu Parlamentu ČR Nejvyšším soudem ČR by asi nepřekvapil ani případný poslanecký přílepek k zákonu týkajícího se primárně třeba maximální povolené hlučnosti tramvajových souprav při stoupání kolejové trati sídlištěm s počtem obyvatel nad pět tisíc, že půjčka s úrokem do výše sta procent jistiny je považována na půdě poslaneckého klubu za bezúročnou. Dá se možná čekat i boom coffee shopů v poslaneckých klubech s kvalitní travkou. Bude proto třeba asi v každém poslaneckém klubu vybudovat výdejní okénko přímo na ulici. Stěna bude ovšem bombírovaná do nitra budovy, aby i pouliční nakupující nebo žadatel o bezúročnou půjčku stál z právního hlediska bezpečně už na půdě poslaneckého klubu. Nahý – oblečený, pěšky – na voze, obutý – bos. Tady je tak krásně.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,739 hits @ this blog
%d bloggers like this: