Aston: Mimo realitu

Bohuslav Sobotka by si měl přečíst Kmotra od Mario Puzza (sic!), aby si připomněl, jak to v politice chodí. Jím vedená strana katastrofálně prohrála, přestože získala nejvíc hlasů – bylo to vítězství Pyrrhovo, kdežto komunisté jsou na vzestupu. Nikterak nebudou svým odvěkým sociálnědemokratickým nepřátelům vděční za zrušení usnesení Bohumínského sjezdu. Dobře si jsou vědomi, že socialisty k ústupku donutili hrubou silou voličských hlasů.

Než přišel Zeman, byla u nás po listopadovém převratu sociální demokracie bezvýznamná stranička. Zeman ji otevřel přílivu komunisticky smýšlejících. No a teď tihle lidé jdou od korupcí prolezlého kováříčka ke kováři, který se do ničeho namočit nemohl, protože ho k ničemu nepustili. To je realita na levici a pro Bohuslava Sobotku je neradostná. Pro nás ostatně taky.

Aston: Mimo realitu @ nep

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Commies, Elections, Governor, KSČ, KSČM, Leftists, Politics, Quotes, ČSSD

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: