Žít Haška

Před čtyřmi lety Michal Hašek prohlásil, že jihu Moravynebude vládnout Stanislav Juránek ani Milan Venclík. Nedlouho poté uzavřel koalici s Venclíkovou ODS. A když se v roce 2010 rozpadla, domluvil se s Juránkovými lidovci.

Nelíbí se mi pojem "dostali jsme se k moci". My jsme převzali odpovědnost za Jihomoravský kraj. Nejde nám o honbu za mocí a posty, správu věcí veřejných bereme jako službu.

Situace je tentokrát vážnější než v roce 2008. Nyní jsme svědky brutálního útoku centrální pravicové vlády proti celému systému veřejných služeb, který poskytují kraje.

Nepřiznávám nic. Vy se mě ptáte, co bych dělal jinak. Nebylo mojí úlohou hejtmana komunikovat s lidmi.

Byli jsme například první politická reprezentace, která přijala strategii boje s korupcí, máme otevřená výběrová řízení a společné nákupy, které ušetřily stamiliony, či jsme rozjeli protikorupční portál.

Zdroj: Jižní Morava má šanci stát se českým Silicon Valley, bilancuje Hašek @ idn

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Brno, CZE, Elections, Governor, iDnes.cz, JM-kr, Politics, Quotes, ČSSD

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: