Martin Fendrych | Topolánek: Justiční zvůle.

Víme, že byl (Dalík) blízkým spolupracovníkem premiéra Topolánka. Co by jinak, proboha, u takových jednání dělal? Už to, že tam byl, ač není žádný zbrojařský expert, svědčí o tom, že na schůzkách zastupoval tehdejšího premiéra.

Jasný podraz, který měl zmařit vyšetřování, byl český malér, kdy uniklo do té doby v Rakousku pečlivě utajované jméno Stephana Szücse [1]. Opět bylo jasné, že věc je vážná, podezření oprávněné, protože někomu stálo za to zařídit, aby se jméno utajovaného svědka objevilo v českém tisku. Szücs tak měl být zastrašen.

Není jasné, kdo doopravdy vlastní vilu v Monte Argentario [1]. Zato je jasné, že s ní má Marek Dalík hodně společného. Odtud plyne, že není vůbec jisté, jestli má majetky skutečně jen v České republice.

Okamžitě se vyrojily spekulace dokonce šířené přímo z vlády, prý se mluví o úplatku. Těžko říct. Nevíme. Každopádně jednání soudkyně není pochopitelné.

Škoda, že tak často není českým soudům rozumět. Nebo že jim je rozumět až moc dobře. Korbařová se zjevně řídila názorem Topolánka. Podle tohoto politika "vazba by byla projevem justiční zvůle". Svatá pravda, holt se nejedná o sedm milionů v krabici, ale o 450 milionů kdesi.

Martin Fendrych | Topolánek: Justiční zvůle. @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do Austria, CZE, Jobbery, Martin Fendrych, ODS, Quotes, Týden

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: