Nemám slov – Vol. II

A v takové fajnové společnosti žijeme. Handicapovaný člověk, který se navíc významně dlouhá léta snaží pomáhat jiným handicapovaným, je v údajně veřejném TV hlasování doslova zlinčován ‚pro nic‘ [1] a naproti tomu představitel korupční vlády, aktivní devastátor státní sociální sítě a přihrávač prebend komerčnímu sektoru, pro kterého drtivá většina zaměstnanců jeho vlastních úřadů nemá slušné slovo, lhář, který dodnes tvrdí, že v lednu 2012 byly všechny sociální dávky vyplaceny včas, i když to zcela prokazatelně není pravda, dosáhne luxusního výsledku, který mu i mnohé společensky populární osobnosti mohou závidět. A přitom mediálníci, političtí marketéři a speciálně domovská strana tohoto výtečníka, u kterého je zcela nepochopitelné, že už také není ve vazbě jako jeho přítel – spolupracovník – přímý podřízený, mají plné umaštěné držky Boha, křesťanství, slušnosti, odpovědnosti a státotvornosti. V oblasti ochrany životního prostředí a zdraví je situace velmi podobná. Nemocná země.

06.11.2012 @ lid
Naboural jsem se do hlasování v Hyde Parku, tvrdí programátor.

19.11.2012 @ lid
Česká televize ruší hlasování v Hyde Parku. Kvůli vydání s Drábkem.

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do CT24, Diary, Disability, Ethics, Human, Hyde park, Ministry of Labour and Social Affairs, Poll, Quotes, Seniors, Society

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: