Martin Fendrych: Klaus = ufňukaná bába? Ne. Mazaný dědek.

Není známo, že by Klaus někdy fňukal. Nefňukal po tzv. sarajevském atentátu, nefňukal, ani když skončil coby předseda ODS. Klaus nefňuká. A není idiot, moc dobře ví, že nešlo o žádný atentát, ale o pitominu. Jenže se mu hodí a snaží se jí pro sebe maximálně využít.

Ano, výrokem, že to byl atentát, se stylizuje do role oběti, ale ještě víc se snaží pozvednout svoji důležitost. On je prostě tak strašně důležitý, že proti němu rozeštvávají, že kvůli němu jacísi lidé společnost radikalizují atd. To není fňukání oběti, to je manipulace veřejným míněním. A zároveň brutální podcenění úrovně toho mínění.

Martin Fendrych: Klaus = ufňukaná bába? Ne. Mazaný dědek. @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with:
Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: