Zázrak ve veřejnoprávním bulváru

Prosakující tekutiny různých barev ze zdí, obrazů nebo sošek a pohybující se artefakty v nejrůznějších sakrálních stavbách jsou nic proti tomu, co bylo k vidění dnes večer na kanálu ČT24 státní televize. Ačkoliv neznám osobně nikoho, samozřejmě s kým má vůbec cenu takovou problematiku diskutovat, kdo by si nemyslel, že celníci jsou úplatní nejméně stejně jako zdejší dopraváci a jiní úředníci přímo rozhodující o občanovi a přesto, že se nacházíme v době metylalkoholové pohromy s již 23 mrtvými a desítkami přiotrávených, dosáhl mluvčí GŘ těchto pracovitých a čestných výtečníků, kteří se na tom mnoho let osobně podepisovali, 66% pozitivních hlasů. Je vidět, že nejen celní správa je v této bolševické gubernii kvalitně semknutá. Někde se tomu říká organizovaný zločin a nebo také mafie.

Zdroj: Hyde park @ ČT24

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do CT24, Czech Television, Hyde park, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2012
M T W T F S S
« srp   říj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: