Zázrak ve veřejnoprávním bulváru

Prosakující tekutiny různých barev ze zdí, obrazů nebo sošek a pohybující se artefakty v nejrůznějších sakrálních stavbách jsou nic proti tomu, co bylo k vidění dnes večer na kanálu ČT24 státní televize. Ačkoliv neznám osobně nikoho, samozřejmě s kým má vůbec cenu takovou problematiku diskutovat, kdo by si nemyslel, že celníci jsou úplatní nejméně stejně jako zdejší dopraváci a jiní úředníci přímo rozhodující o občanovi a přesto, že se nacházíme v době metylalkoholové pohromy s již 23 mrtvými a desítkami přiotrávených, dosáhl mluvčí GŘ těchto pracovitých a čestných výtečníků, kteří se na tom mnoho let osobně podepisovali, 66% pozitivních hlasů. Je vidět, že nejen celní správa je v této bolševické gubernii kvalitně semknutá. Někde se tomu říká organizovaný zločin a nebo také mafie.

Zdroj: Hyde park @ ČT24

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do CT24, Czech Television, Hyde park, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2012
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: