Jan Urban: Když červi vládnou

Jenomže právní marasmus musí odmítat jakékoliv formy srovnatelné mravnosti. Po dvaceti letech vyjednávání jsou církevní restituce či návrat ukradené půdy řadě zemědělců stejně nemožné, jako na začátku. Dodnes má řada obětí komunistického režimu nižší důchody, než jejich věznitelé. Prezident krade psací potřeby, IZIP, tunel Blanka, Pandury, Gripeny…. Potom je jenom logické, když europoslanec Hynek Fajmon schvaluje odvolání policejního prezidenta Petra Lessyho s tím, že si pan policejní prezident neuvědomil, „že je součástí vlády“, a „pokud vláda má nějakou politiku“, tak prý musí poslechnout. Jan Fischer byl v KSČ jen proto, že „chtěl jenom vykonávat svoje povolání“, a protože se už omluvil, tak by měl být prezidentem. Miloš Zeman, jehož nejbližší premiérské okolí se korupcí přímo natřásalo, chce být také prezidentem, neboť prý „vždycky zásadově vystupoval proti korupci“. Ministr vnitra Jan Kubice a nový policejní prezident Martin Červíček zdůrazňují, že role náměstka Tomáše Kužela u StB prý byla „minimální“. Prý jenom (celých pět let) „působil u servisního oddělení, které jenom sledovalo lidi a nezúčastnilo se opravdových akcí“.

Korupčník se stává ministrem spravedlnosti [1] „protikorupční vlády“ [2], a za náměstka si vybere spolupachatele svého podvodu. Opozici, koaliční partnery ODS, ani novináře to nezajímá. Kradli přece proti „nepříteli státu“ (jistě, opět zmiňuji kauzu Diag Human), a pro tento případ přece zákon platit nemusí.

Jan Urban: Když červi vládnou @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Jan Urban, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2012
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,742 hits @ this blog
%d bloggers like this: