Planetárium

Každá nová generace představuje pro ty současné těžko překonatelnou konkurenci na mnoha životních bojištích, kde se zajatci obvykle neberou. Úředníci a manuálové ze spřízněných a protěžovaných dodavatelských firem nesložili ruce v klín. Právě otevírané Dobrovského tunely v blízkosti základních škol v rámci konkurenčního boje vybavili půvabnou vzdělávací pomůckou jako součástí městského dopravního mobiliáře. Školáci se s ní budou nedobrovolně potkávat při každé cestě do i ze školy. Mezi přeživšími pak bude opakovanou interakcí malých hlaviček s inteligentně umístěnou veřejnou investicí zajištěn rovněž vyšší výskyt zájemců o fyziku. Speciálně o astronomii, protože frekventanti budou mít před očima záplavu hvězdiček návykově často.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, City, Photos, Vicinity

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Srpen 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvc   zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: