Planetárium

Každá nová generace představuje pro ty současné těžko překonatelnou konkurenci na mnoha životních bojištích, kde se zajatci obvykle neberou. Úředníci a manuálové ze spřízněných a protěžovaných dodavatelských firem nesložili ruce v klín. Právě otevírané Dobrovského tunely v blízkosti základních škol v rámci konkurenčního boje vybavili půvabnou vzdělávací pomůckou jako součástí městského dopravního mobiliáře. Školáci se s ní budou nedobrovolně potkávat při každé cestě do i ze školy. Mezi přeživšími pak bude opakovanou interakcí malých hlaviček s inteligentně umístěnou veřejnou investicí zajištěn rovněž vyšší výskyt zájemců o fyziku. Speciálně o astronomii, protože frekventanti budou mít před očima záplavu hvězdiček návykově často.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, City, Photos, Vicinity

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Srpen 2012
M T W T F S S
« čvc   zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: