Herec Ondřej Vetchý v Před půlnocí: Za spravedlnost se i bije

Opravdu jsou mu Fischer, Roithová a světe div se, dokonce Dlouhý, velmi milí, velmi důstojní a má je velmi rád? Kohokoliv jiného bych podezíral, že jde o nepovedenou ironii. Od Vetchého je proč, to brát vážně a jsou to od jinak docela sympatického člověka rány rovnou do vazu. Podobně jako před pár týdny poměrně šokující televizní vyjádření jinak respektované paní Medy Mládkové, která projevila téměř bezmeznou osobní důvěru v tehdejšího ministra spravedlnosti Pospíšila a veřejnoprávního mediálníka Moravce. Nechápu a nebude mi nikdy dáno pochopit. Možná naštěstí.

Zdroj: Herec Ondřej Vetchý v Před půlnocí na ČT24 @ vid

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do Actor and Actress, Celebrities, CT24, Politics, President, Quotes, Society

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Srpen 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvc   zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: