Jan Urban: Pavle Blažku, odejděte… jste výsměchem spravedlnosti

Předkládám zde dokumenty a jejich střízlivou interpretaci. Podle nich jste jako advokát v roce 2002 (a) převzal zastoupení státu v době, když už byl před schválením zákon, jenž jeho zastoupení advokátem zakazuje, (b) sjednal přitom za minimum úkonů odměnu, která převyšuje souhrn všech Vašich loňských příjmů, (c) ve zbývajícím čase dohodil znalecké firmě, spolupracující trvale s Vámi i Vaší manželkou, znaleckou zakázku, předraženou asi třicetkrát, jejíž výsledek je trestným činem dle ust. § 346 (1) trestního zákona: „Kdo jako znalec podá nepravdivý, hrubě zkreslený nebo neúplný znalecký posudek, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti“. Vámi vyjednaná odměna za zcela zpackaný, neudržitelný, a posléze právem odmítnutý posudek činila 5,25 mil. Kč.

Pokud je jediný z předkládaných dokumentů zfalšován, nepravdivý, nebo v následujícím textu dezinterpretován, podejte na mne trestní oznámení. Pokud jakékoliv moje tvrzení z tohoto textu je nepravdivé, podejte trestní oznámení. V opačném případě nemáte v politice co dělat. Odejděte, protože jste s největší možnou pravděpodobností podezřelý ze spáchání několika trestných činů s následnou rozsáhlou škodou pro veřejné rozpočty. Jste nepřijatelnou ostudou právnické profese, svojí politické strany i demokratické politiky vůbec. Jste výsměchem spravedlnosti.

Jan Urban: Pavle Blažku, odejděte… jste výsměchem spravedlnosti @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do Government, History, Jan Urban, Justice, Law Trial, ODS, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvn   srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: