No Batman Land

Komunistické jednotné zpravodajství za sociku přetékalo cenzurovanými informacemi o stavu toaletního papíru ve státních výdejnách, nazývaných zcela nesmyslně, ale zvykově ještě z doby před osmačtyřicátým obchody. Dnes z ulice viditelní pseudokapitalističtí reprezentanti rozvětvených bolševických rodů tančí nejen ve státních médiích chorovod, kdykoliv se něco pohne na obrazovkách státního registru vozidel. Bylo zajímavé sledovat, jak zodpovědným bez špetky svědomí ještě minulý pátek vůbec nedocházelo, o jak obrovský průšvih se jedná. Navíc je zcela jasné, že tento projekt není ojedinělou černou vránou. Kdo musí často stykovat se státní správou, ví příliš dobře, že právě toto je zdejší standard – Rozděl, domrv a ukradni!

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvn   srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: