Jiří Zlatuška: Neviditelnost ministra a dvojí standardy premiéra

V Otázkách Václava Moravce ze 17.6.2007 (video, přepis) zazněla důležitá upozornění na blízké osobní kontakty Pavla Blažka se Zdeňkem Koudelkou a jeho rodinou i jejich spolupráci na problematických posudcích v souvislosti s kauzou Diag Human, za které jen Pavel Blažek inkasoval dva milióny korun. Nevyvrácena zůstala i obvinění na adresu Pavla Blažka o tom, že hrozil rozhodcům v této kauze trestním stíháním, což může překračovat způsoby, kterými ministr financí Miroslav Kalousek jedná s jemu nepohodlnými vyšetřovateli.

A premiérovi je v jeho postojích lepší pro jistotu nevěřit nic – nebo alespoň čekat, že kdykoli obrátí, když se mu to z nějakého důvodu bude hodit.

Jiří Zlatuška: Neviditelnost ministra a dvojí standardy premiéra @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do Government, ODS, Politics, Prime Minister, Quotes, ČSSD

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvn   srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: