Jiří Zlatuška: Neviditelnost ministra a dvojí standardy premiéra

V Otázkách Václava Moravce ze 17.6.2007 (video, přepis) zazněla důležitá upozornění na blízké osobní kontakty Pavla Blažka se Zdeňkem Koudelkou a jeho rodinou i jejich spolupráci na problematických posudcích v souvislosti s kauzou Diag Human, za které jen Pavel Blažek inkasoval dva milióny korun. Nevyvrácena zůstala i obvinění na adresu Pavla Blažka o tom, že hrozil rozhodcům v této kauze trestním stíháním, což může překračovat způsoby, kterými ministr financí Miroslav Kalousek jedná s jemu nepohodlnými vyšetřovateli.

A premiérovi je v jeho postojích lepší pro jistotu nevěřit nic – nebo alespoň čekat, že kdykoli obrátí, když se mu to z nějakého důvodu bude hodit.

Jiří Zlatuška: Neviditelnost ministra a dvojí standardy premiéra @ blg

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do Government, ODS, Politics, Prime Minister, Quotes, ČSSD

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2012
M T W T F S S
« čvn   srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: