Kvakin: Nekřivděte, Urbane, doc. Schwarzovi

Nekřivděte, Urbane, doc. Schwarzovi: ten není schopen jakékoli špinavosti; jeho svědomí bylo, je a bude vždycky čisté. Měl byste si uvědomit, že komunisté byli a jsou ti nejlepší mezi námi a s. Schwarz se stal příslušníkem předvoje československého proletariátu již jako student, to je v 70. letech minulého století. Až do roku 1990 stál pevně v řadách komunistů a pak se přivinul ke straně, která mu byla pochopitelně po KSČM nejbližší, protože měla ze všech existujících stran bývalých členů KSČ nejvíce – to je k ODS. Jako ekonomický expert ODS a pravicových vlád je doc. Schwarz člověk na svém místě, neboť se pro toto působení připravil nejlepším možným způsobem již před rokem 1989. Působil jako odborný asistent Ústavu marxismu-leninismu VŠE v Praze, jmenovitě v oddělení Kritiky buržoasních a nemarxistických ekonomických koncepcí, jako lektor OV KSČ v Praze 3 a ideový spolupracovník ÚV SSM pro oblast hospodářské a sociální politiky KSČ a prosazování její vedoucí úlohy mezi dětmi a mládeží. Komu čest, tomu čest.

Jan Urban: Soud jako fraška @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: ,
Zasláno do 17.11.1989, Commies, Economy, History, Jan Urban, KSČ, KSČM, ODS, Politics, Quotes, SSM and ČSM

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červenec 2012
Po Út St Čt So Ne
« čvn   srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: