‚Vrazi z wolstrýtu‘ live

Při nákupu v emailu inzerovaném WD eshopu, tedy v jednom prodejním místě a při současném zvážení unifikace distribučních nákladů do jakéhokoliv většího obchodního centra na světě je významná cenová diference podle jednotlivých koncových destinací trpce úsměvná. V rámci EU je to pak pod transparenty hlásajícími politické bláboly o společném postupu, volném a rovném obchodu doslova k popukání. Na čem zásadním asi pracují příslušné obchodní a hospodářské komory? Co dělala ta česká víme. Vychovávala ministra práce a sociálních věcí, který báječně rozumí technické kybernetice, obzvláště pak vyniká při implementaci informačních systémů a na srdci mu leží každý jednotlivý znevýhodněný občan.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Business, Eshop, Hardware, Technology

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
M T W T F S S
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: