‚Vrazi z wolstrýtu‘ live

Při nákupu v emailu inzerovaném WD eshopu, tedy v jednom prodejním místě a při současném zvážení unifikace distribučních nákladů do jakéhokoliv většího obchodního centra na světě je významná cenová diference podle jednotlivých koncových destinací trpce úsměvná. V rámci EU je to pak pod transparenty hlásajícími politické bláboly o společném postupu, volném a rovném obchodu doslova k popukání. Na čem zásadním asi pracují příslušné obchodní a hospodářské komory? Co dělala ta česká víme. Vychovávala ministra práce a sociálních věcí, který báječně rozumí technické kybernetice, obzvláště pak vyniká při implementaci informačních systémů a na srdci mu leží každý jednotlivý znevýhodněný občan.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Business, Eshop, Hardware, Technology

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
Po Út St Čt So Ne
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: