Kdo neskáče, jako by ani nebyl

Včera stačilo jenom zahlédnout zpupného Peltu, před kterým se motalo jedno z těch ubožátek umazaných od státní televize. Ani jste nemuseli slyšet, co přesně si navzájem sdělují, aby vám bylo jasné, co se tam právě odehrává v přímém přenosu. Včerejší noc hodně připomínala okamžiky těsně po vyhlášení výsledků kterýchkoliv voleb v této bolševické gubernii. Pýchou nafučení vítězové už přepočítávají oddané poddané v podhradí, zatímco jen umístění se snaží prolí(z/b)at k nějakému životadárnému zakázkovodu. Prst v krku je nejlepším řešením situace, ke které jste se třeba přimotali úplnou náhodou. Je nepochopitelné, z čeho se kdokoliv mimo FAČR momentálně raduje.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Football

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
M T W T F S S
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: