Kdo neskáče, jako by ani nebyl

Včera stačilo jenom zahlédnout zpupného Peltu, před kterým se motalo jedno z těch ubožátek umazaných od státní televize. Ani jste nemuseli slyšet, co přesně si navzájem sdělují, aby vám bylo jasné, co se tam právě odehrává v přímém přenosu. Včerejší noc hodně připomínala okamžiky těsně po vyhlášení výsledků kterýchkoliv voleb v této bolševické gubernii. Pýchou nafučení vítězové už přepočítávají oddané poddané v podhradí, zatímco jen umístění se snaží prolí(z/b)at k nějakému životadárnému zakázkovodu. Prst v krku je nejlepším řešením situace, ke které jste se třeba přimotali úplnou náhodou. Je nepochopitelné, z čeho se kdokoliv mimo FAČR momentálně raduje.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Football

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
Po Út St Čt So Ne
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: