Bojovník s nohama na stole

Ještě, že jsou Poláci takoví plašani. Plašilův pas byl světového formátu, jenom kupodivu na konci očekával útočníka a ne Baroše. Že by Plašil začínal přebírat zápas? GRE-RUS 1-0 😀 Že by se Rosa musel uzdravit? Čechy asi zase bude muset zachraňovat Rudá armáda. Za 1/2 hodiny jedou Češi domů, jak se dalo čekat. Nejvíc mě baví skotský rozhodčí Thompson. Jeho mimika a gestikulace je famózní. Milánek to nakonec zachrání a státní vyznamenání ho nemine. CZE-POL 1-0 Tak deputátního Pandura dostane asi Jiráček. Pane Bosáku, to bude asi tím, že Felix Magath není celoživotně žádnej debil. Čili za 15′ jedou domů místo Čechů Rusáci, co si s nimi doslova a do písmene vytřeli před týdnem dutiny. Pomalu nastává čas se zamyslet, kde by Žloudkova socha měla stát. Jako Brňák navrhuji Prahu. Nerad bych se už stěhoval. Další zápas, kde se jasně ukázalo, že repre Rosického a Baroše naprosto k ničemu nepotřebuje. Navzdory Bosákovým veršům. Češi s Řekama udělali z fotbalu na internacionální úrovni kavárenskou frašku, kde rozhoduje jediná šipka hozená přes rameno. Úplně jako bych slyšel fackujícího křesťana a erárního pokladníka: Občané, oslavTe postup pravdivým daňovým přiznáním! Kde si asi Karel Šíp vyřizuje sportovní azyl? Tak jsem se dozvěděl, že Baroš dneska se ctí a proto aplaus pro něho. Jsem rád, že už nechodím mezi lidi osobně.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles, Football, Twitter

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
Po Út St Čt So Ne
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: