Legopidlo

Když se přiblížil rok ’89, už dávno tady frčel virus Gorbačovovy perestrojky. Jakoby státní stranická televize byla najednou plná redaktorů, kteří předstírali, že už jen nekvákají podle návodu k použití. Po celém území kladli vybraným zodpovědným akční dotazy ohledně modernosti vývoje a inovací, logičnosti obsahu spotřebitelských balení, termínů dodávek, osobní odpovědnosti a důvodů, proč se to letos nepovedlo úplně stejně jako před posledními sedmero Vánocemi. Dnes vrazi z volstrýtu nabízí u elektronické nezbytnosti většiny i nabíječku baterií v ceně, aby byl lid spokojen. Baterie je speciálně určená jen ke konkrétnímu modelu. Další přírůstek modelové řady bude zajisté vyžadovat úplně jinou. Tělo nabíječky a koncovka do elektrické sítě přichází odděleně. Koncovka je v balení ale pouze jedna podle země prodeje. Jakmile spojíte nabíječku s koncovkou, již nejdou osamostatnit. Pokud oblibujete cestování do zásuvkově nekompatibilních počátčin, případně končin, jste nuceni zakoupit další celý nabíjecí komplet této značky a nebo univerzální výrobky třetích stran, před kterými vás několikrát ve značkovém manuálu varují. K perestrojování prý už není důvod.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
Po Út St Čt So Ne
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: