Legopidlo

Když se přiblížil rok ’89, už dávno tady frčel virus Gorbačovovy perestrojky. Jakoby státní stranická televize byla najednou plná redaktorů, kteří předstírali, že už jen nekvákají podle návodu k použití. Po celém území kladli vybraným zodpovědným akční dotazy ohledně modernosti vývoje a inovací, logičnosti obsahu spotřebitelských balení, termínů dodávek, osobní odpovědnosti a důvodů, proč se to letos nepovedlo úplně stejně jako před posledními sedmero Vánocemi. Dnes vrazi z volstrýtu nabízí u elektronické nezbytnosti většiny i nabíječku baterií v ceně, aby byl lid spokojen. Baterie je speciálně určená jen ke konkrétnímu modelu. Další přírůstek modelové řady bude zajisté vyžadovat úplně jinou. Tělo nabíječky a koncovka do elektrické sítě přichází odděleně. Koncovka je v balení ale pouze jedna podle země prodeje. Jakmile spojíte nabíječku s koncovkou, již nejdou osamostatnit. Pokud oblibujete cestování do zásuvkově nekompatibilních počátčin, případně končin, jste nuceni zakoupit další celý nabíjecí komplet této značky a nebo univerzální výrobky třetích stran, před kterými vás několikrát ve značkovém manuálu varují. K perestrojování prý už není důvod.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Červen 2012
M T W T F S S
« kvě   čvc »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: