Tývý juristi

Státní televizní moloch si pozve experta. V živém studiu jej moderátor přednastavený do agresivního módu podle významnosti hosta a jeho potenciální hrozby ovlivnit televizákovu pracovní pohodu v blízké budoucnosti zasypává umně přichystanými a přesto dětsky průhlednými dotazy, které směřují k zamýšlenému cíli. V odpovědi vyslýchaný zmíní, že správce veřejných financí se pravidelně schází s komerčníky, kterým má nastavovat ploty. A máte pro to důkazy? ptá se dál mluvící hlava. To se obecně ví a nikdo to nepopřel. Ale důkaz nemáte? A to bych měl organizovat soukromé sledování? Tak proč veřejně tvrdíte něco, co nemůžete dokázat? Vyrazil bych konečně kavkohorního personalistu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: