Škodná škoda

Deseti milionům prý stačí večer pět krát týdně necelá hodinka názorů a komentářů. Alespoň podle děvčat a chlapců, co jsou často v Praze. Včera se obskurní studiová sestava rozhodla dvaadvacet minut věnovat úterní dopravě korupčníka do sněmovny, jeho místu k sezení, ne-/vpuštění jeho eskorty a podobným, vůbec ne bulvárním důležitostem celostátního významu. Vše bylo motivováno starostí, aby neutrpěla důvěryhodnost poslancovny. Aktuálně třináctiprocentní. Podobný trapas, jako když modří počtáříčci vyrobili pro soud škodu za údajně nadbytečné ručně psané vysvětlivky a tykadlovou grafiku na svém prolhaném předvolebním plakátovém hnusu. Dnes by rádi dali násobek čísla, aby se příliš hustá Smetana rozpustila.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Květen 2012
Po Út St Čt So Ne
« dub   čvn »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: