Mocná dělba

Modří kádrováci demokratických principů, postupů a postojů včera chtěli představit svoje krajské lídry. Nejenže se blíží podzimní volby, ale také se právě éterem rozléhá inspirativní bzukot vos slétajících se nad oranžovým pamlskem, který se ve středočeském horku už neudržel na špejli. Kdo jiný udělá miliardové partaji lepší propagaci než státní televizní moloch, že? A navíc zadarmo. Nebo alespoň bez viditelných přímých plateb a protislužeb. Do posledních krajských voleb šlo šedesát subjektů. Myslí si tady snad někdo, že nezávislí veřejnoprávníci představí v živém vstupu stejného rozsahu také krajské kandidáty i neparlamentních stran? Byl by to mimochodem více než celodenní kontinuální brífink.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,306 hits @ this blog
%d bloggers like this: