Lajny Hedy

Paříž kritizuje výroky šéfky MMF Christine Lagarde na adresu Řeků, která o víkendu v interview mimo jiné prohlásila, že si v současné situaci dělá větší starosti o osud dětí v Africe než o osud Řeků, kteří by hlavně měli platit daně. Kubice: Dosáhnout počtu 40.389 policistů je nereálné. Protikorupční útvar podléhající Lessymu by byl nesystémový. Protikorupční útvar podléhající Lessymu by byl nesystémový. Tejc (ČSSD): Korupčníci půjdou za mříže, pokud jsou součástí opozice. Vondra (ODS): Kdyby to bylo nutné, armáda by naplánovala atentát i dnes. Předák Sudetoněmeckého krajanského sdružení Franz Pany kritizoval nepřátelství Klause vůči Německu i Evropě a chce na Hradě rozum.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: