Lajny Hedy

Paříž kritizuje výroky šéfky MMF Christine Lagarde na adresu Řeků, která o víkendu v interview mimo jiné prohlásila, že si v současné situaci dělá větší starosti o osud dětí v Africe než o osud Řeků, kteří by hlavně měli platit daně. Kubice: Dosáhnout počtu 40.389 policistů je nereálné. Protikorupční útvar podléhající Lessymu by byl nesystémový. Protikorupční útvar podléhající Lessymu by byl nesystémový. Tejc (ČSSD): Korupčníci půjdou za mříže, pokud jsou součástí opozice. Vondra (ODS): Kdyby to bylo nutné, armáda by naplánovala atentát i dnes. Předák Sudetoněmeckého krajanského sdružení Franz Pany kritizoval nepřátelství Klause vůči Německu i Evropě a chce na Hradě rozum.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: