Maxima maxim

S každým rozbřeskem jsou nám nastavovány nové cíle. Ne, že by se na tom jedinec nějak podílel. Nemusí ani vylézt z postele, pokud má ovladač po ruce. Už z ranního zpravodajství pochopí, že zatím co chvíli snil, schody k dosažení vlastní atraktivity jsou zase o kousek vyšší. To, pro co si ještě včera bylo stádo zákazníků a nebo zpravodaj(c)ů ochotno zlomit končetinu, je dnes vhodné už jen pro charitativní darování. Což zpravidla nevede přímo ke spočítatelnému růstu. Grafům, kde tlející levá část není o poznání níž než perspektivní pravá, se obvykle těsně nad uzlem na kravatě říká parte.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: