Ivan Hoffman: Kupředu pravá!

Zvyšování daní je nešvar. Pokud se ho dopouštějí strany, které slíbily daně nezvyšovat, je to také volební podvod. A když daně zvyšují politici, kteří se liberálně či konzervativně vymezují vůči levici, je to ještě i trapné.

Hlavně je k zlosti, že se u moci drží diletanti, kteří neumějí hospodařit s veřejnými prostředky tak, abychom byli v černých číslech. Místo aby čestně přiznali, že jde o úkol, se kterým si nevědí rady a nechali to na profesionály, způsobenou útratu záludně nechávají zatáhnout občana.
Hledat za zvyšováním daní rozpočtovou odpovědnost může leda naprostý naiva. Pravým důvodem, proč jdou politici občanům po peněženkách je jejich záliba v přerozdělování. Vybírají, aby mohli přidělovat.

Politici všech barev mají jedno společné. Milují investice.

Zvyšování daní je provázeno a současně i zaviněno nehospodárností a zlodějnou.

Ivan Hoffman: Kupředu pravá! @ dnk

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Ivan Hoffman, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Květen 2012
Po Út St Čt So Ne
« dub   čvn »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: