Hvězdopravec

Sport je plakátovací plocha. Reklama se objevuje na každém místě, mnohdy z civilních důvodů nevhodném a každoročně se vedou tvrdé boje, aby se její plocha zvětšovala. Byť jen o milimetry čtvereční, které se následně podaří dostat na fotografie a především na obrazovky. Výjimkou je státní reprezentace, kde jsou přísnější pravidla než u klubových soutěží. Zvláštní kapitolou jsou hokejoví brankáři. Standardní výbavu často doplňují svým celoročním osobním náčiním. Betony, rukavicemi a ochrannou maskou. Znechucujícím způsobem se letos u mnohých zapsal gólman Štěpánek, který oslňoval okolí rudou hvězdou na čele. V těchto zeměpisných délkách by i použitá záchodová štětka byla méně nevkusná.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: