Říše ú-/divů

Jakmile jsem si pořídil svůj první počítač, začal jsem s efektivním přechodem všech privátních agend do elektronického světa.  Nijak jsem se k tomu nemusel nutit. Bylo to zcela přirozené. Po dvaceti letech téměř vše co obdržím v papírech, ihned konvertuji a pak už detailně zpracovávám ve vhodném e-formátu. Když mám pak pořídit nově vzniklý výstup na papír, dlouho zvažuji, jestli je to nezbytně nutné. Byť by se jednalo o jednu jedinou stranu. Při komunikaci s úřady drábovitého vládního šetřílka dostáváte standardně list navíc, kde je jen pár slov jako pokračování předposlední stránky. Po upozornění nenásleduje žádná náprava. Divná říše.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: