Čistému vše čisté

To, jestli se Rathovi nakonec vše, o čem mají už teď kupodivu zcela jasno především všechna hlavní média, celá vládní koalice a nejméně vedení socanů, podaří dokázat a také soudně ohodnotit trestem, není dnes tak podstatné. Mnohem zajímavější pro budoucnost je sledovat okolní hráče. Němcová, která by měla skutečně dbát na ochranu sněmovny, si přitom uspořádala hned druhý den živou politickou frašku, na které v hlavní a jediné obsazované roli hystericky obvinila Sobotku z něčeho, co vůbec neudělal a z pozice šéfové sněmovny naprosto neeticky vyzývala politickou konkurenci k účelovému jednání s apelem na slušnost. Speciálně od ní vrcholná trapnost.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: